کانال سخنان حکیمانه در تلگرام

فروش سامانه دفاع موشکی اس -سیصد به ایران

دیشب فیلم ترسناک دیدم کلا زیرورو شدم چیه میسازن این قیافه های وحشتناکو؟؟؟ زهره ترک شدم شبم خوابم نبرد از کار و زندگیمم افتادم من باشم تا دوباره فیلم ترسناک تماشا کنم . نظر شما چیه ؟

                           
------------------------------------
آمریکا مخالف فروش اس -۳۰۰ به ایران است    
۱۳۹۴\۰۹\۰۳ - ۹:۲۴ AM


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما مخالفت خود را با فروش سامانه دفاع موشکی اس -سیصد به ایران اعلام کرده ایم.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مارک تونر در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید:یکی از مقامات ارشد ایرانی اعلام کرده است که روسیه فرایند فروش سامانه های موشکی اس -سیصد را به ایران آغاز کرده است آیا شما از تحویل این سامانه آگاهی دارید،گفت : نه ، من این گزارش را دیده ام و به طور کلی نمی توانم چیزی به آن اضافه کنم. ما گزارش هایی درباره پیشرفت در تحویل این سامانه دفاع موشکی را دیده ایم. ما بارها به طور شفاف مخالفت خود را با هرگونه فروش موشک های اس -سیصد به ایران اعلام کرده ایم.جان کری وزیر خارجه آمریکا این نگرانی را به لاوروف وزیر خارجه روسیه منتقل کرده است.


برچسب ها:
تونر ،
   
امریکا ،
   
موشک ،
                           


------------------------------------
ضرورت تغییر قوانین دست و پاگیر اقتصادی    
۱۳۹۴\۰۹\۰۳ - ۹:۳۲ AM


معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: برخی از قانون‌ها که برای جهادگران عرصه اقتصاد دست و پاگیر شده، در شرایط پسا تحریم باید تغییر کند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، الهام امین زاده دیشب در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر دوران پسا تحریم را فرصت مناسبی برای جهش صادرات کالا و خدمات ایرانی خواند و افزود: فعالان اقتصادی با اعلام نارسایی ها به دولت می‌توانند به اصلاح قانون‌های دست و پاگیر بخش اقتصادی، کمک کنند.

وی با بیان این‌که حرکت به سمت اقتصاد با ویژگی حمایت همه جانبه از تولیدات صادرات گرا در دستور کار است، گفت: قوه مجریه خود را موظف به حل مشکل فعالان اقتصادی می داند و بر این اساس، تدوین قانون تعدیل و بازنگری ممنوع الخروج بودن بدهکاران بانکی، مالیاتی و سازمان های دولتی با ضابطه مند کردن و تبدیل آن از ابزار مدیریتی به یکی از احکام قضایی در مرحله های پایانی قرار دارد.

امین زاده ادامه داد: کسانی که چندین میلیارد سرمایه در کشور دارد نباید بخاطر بدهی 100 میلیون ریالی آنها را ممنوع الخروج کنیم.

وی همچنین گفت: مقرر شده پیمانکارانی که کارفرمای دولتی طلبشان را پرداخت نکرده و به همین علت مالیات را با خسارت تاخیر از آنها می‌گیرند، پس از پرداخت کارفرما به پیمانکار و اعلام آن به سازمان امور مالیاتی برای دریافت مالیاتشان اقدام شود.

امین زاده در خصوص حل مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مضاعف هم توضیح داد: پیمانکارانی در دو مرحله (در داخل و خارج از کشور) پرداخت مالیات داشتند که سازمان امور مالیاتی در این زمینه دستور العمل رفع ابهام قانون را صادر کرده است.

معاون حقوقی رئیس جمهور در زمینه عوارض حمل کالا از سوی ناوگان خارجی در صورت وجود ناوگان ایرانی نیز گفت: خیلی از صادرکنندگان به دلیل مجهز و کامل تر بودن ناوگان خارجی از ابتدا به این ناوگان ها رجوع کرده و محکوم به پرداخت 10 درصد جریمه می شدند که در این راستا قرار شده وزارت راه و شهرسازی در فرصت کوتاهی به صادرکنندگان و تاجران اعلام کند در این حوزه ناوگان ایرانی وجود ندارد تا آنها بتوانند بدون 10 درصد جریمه اقدام به صادرات کنند.


برچسب ها:
پساتحریم ،
   
امین زاده ،
   
اقتصاد ،

------------------------------------


غرور و فروتنی ، هر دو بخشی از نیازهای آدمی هستند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

فروتنی به جا و درست ، ما را خواستنی و دوست داشتنی می کند . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

هر چه بلند پروازتر باشیم به رازهای کمتری بر می خوریم . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

چه تیره روزند ، مردمی که سینما و موسیقی شان ، غم است و سیاهی ، بیچارگی و پلشتی ... نمی توان در مرداب بدنبال بوی خوش زندگی بود ... سینما باید فردایی زیباتر ، شادتر و بهتر را نشان دهد تا مردم برای رسیدن به آن ، کوشش کنند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

استاد دانشگاهی که اینترنت را نمی شناسد، بی سوادی بیش نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

برآزندگان در پی دگرگونی و رستاخیزند ، بالندگی و شکوفایی ، در گذر از راه های نارفته است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

آزادی نیازمند نگهداری و نگهبانی است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

ستایشگران رنج ، خاکستر تنبلی و کم کاری می پراکنند . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

ایران ما، دشت هایت همواره سبز، رُخت گلگون، مردمت همواره شاد شاد، آزادیشان جاودانی، این بزرگترین آرزوی اُرُد است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

آدم های شاد، جوان می مانند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اینترنت همچون دریاست ، سرشار از داشته های آموزنده ، که هر روز بر دارایی آن افزوده می گردد .  حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

فرمانروایان نیرومند ، رایزنان و مشاورینی باهوش و کارآمد در کنار خود دارند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


عشق ، در خود ستایش و بزرگداشت بهمراه دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

استوارترین پیمان ها آنهاییست که با اندیشه مان پذیرفته ایم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

اگر آدمیان می دانستند ، بخشندگی چه داشته بزرگیست ، هیچگاه از آن دوری نمی کردند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

خردمند ، همگان را به آزادگی و فرهیختگی فرا می خواند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

فرمانروایی که نتواند پیشدار بیداد بزهکاران و چپاولگران باشد ، شایستگی دیوانسالاری را ندارد . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

در وفاداری مردی که پیش از خواستگاری ، به دنبال درنوردیدن توست، شک کن . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)
 
پیشرفت ، تنها در سایه آمادگی همیشگی ما بدست می آید . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

ماندگارترین نوا، آهنگ مهربانی است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

مردی که نفس و مهر یک زن، همراهی اش نمی کند، همواره خویشتن را می خراشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

از صوفی مسلکان و مرداب اندیشه های هندی و چینی دوری کنید . حکیم ارد بزرگ (جملات ناب , سخنان ناب)

در چشم باد ، نغمه های دل انگیز مادر ، در گوش کودک بازیگوش ، شناور است . حکیم ارد بزرگ (کتاب سرخ)

قهرمان های آدمهای کوچک ، همانند آنها زود گذرند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

کار گروهی، بدون همراهی جوانان شوریده و کوشا، بی سرانجام است. حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

نظم باید در همه امور زندگی ما هویدا شود. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

در عشق، شرف و آزادی هست زندگی و پاکی هست، نام عشق برازنده هر کار غیر شرافتمندانه ایی نیست. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

زمین زنده و پویاست ، آن را باید پاسداشت .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

بزرگان از باورهای خویش سخن می گویند، باورهایی که براستی آنها را  درست می دانند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

کسانی که سازنده و درمانگر هستند ، کارشان را با فریاد و غوغا پیش نمی برند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند .   حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

زیستگاهای گیاهی و جانوری ، ثروت و دارایی بسیار با ارزش ملی است ، ارزش نگهداری از آنها ، کمتر از نگهبانی "بانک مرکزی" نیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سرود و آهنگ زیبای طبیعت ، تپشی آرام و کشیده دارد .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

به آنهایی که می گویند اُرُد دلدادگی نمی داند ، بگویید او هم دلداده شد ، یک بار و برای همیشه ، دلباخته میهن پاکش ایران . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

پیام اُرُد برای جهانیان ، زندگی در سایه مهربانی ، آزادی و شادی است. حکیم ارد بزرگ (متفکر ایرانی)

آغاز هر روز ، نو شدنی دوباره است ، و زمانی برای پویایی بیشتر .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

زادروز خود و نزدیکانمان را فراموش نکنیم ، جشن بگیریم و شادی را به یکدیگر هدیه دهیم . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher