کانال سخنان حکیمانه در تلگرام

جکی یان (38)


چینی مالزی، بسیاری از مردم که می توانید زبان از سه یا بیشتر صحبت می کنند وجود دارد. علاوه بر انگلیسی، مالایی، کانتونی، و غیره Hokkien چینی و مشترک (ماندارین) به نام ماندارین. و حتی زیر یک سقف، چند زبان اند رد و بدل شده است. به عنوان مثال، مادر من در ماندارین و Hokkien صحبت کرد، اما کانتونی و انگلیسی است که اغلب پدر من، من با استفاده از این بود به ترکیب چهار زبان.

خواهر از بالا صحبت کانتونی با شوهرش بود، اما من به زبان انگلیسی و پسر صحبت می کنند به طور عمده. با توجه به آموزش و پرورش پسر خود، که مهارت زبان انگلیسی است به دلیل مطلوب است. تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان و مدرسه بین المللی محبوب در مالزی است. من هم به دانشگاه استرالیا رفت. این است که با تمرکز بر آموزش زبان انگلیسی بر این اساس، اجازه می دهد کودکان مورد مطالعه تبدیل شده است رونق در خانه با زندگی یدکی.

در پس زمینه، به یک معنا از نابرابری چینی سرگرم است وجود دارد. دولت تعیین کرده است آشتی قومی به عنوان "مالزی" در مالزی از این کشور چند قومی، اما من با در نظر گرفتن سیاست های ترجیحی از مالایی، که در حدود 60٪ از جمعیت هستم. دلیل این است که قدرت اقتصادی چین در حدود 20٪ بالا بود. از آنجا که مالایی در آزمون ورودی کالج سودمند است، چینی، بسیاری از در حال رفتن به دانشگاه های خارجی به دنبال یک ارزیابی مشروع است.

هنگامی که شما به دختر، همسر در ژاپن صحبت می کنید، I چینی و گاه به گاه انگلیسی هستم در خانه. من هم به زبان ساده ژاپنی به "من برنج هستم" و صحبت می کنند "خطر"، اما، و داستان پیچیده، آهنگ وقتی مهد چینی و انگلیسی است. این هنوز دختر صحبت نمی کنم تا 0 سال و 10 ماه در حال حاضر، اما کلمات مطلق چه احتمالا ژاپنی برای اولین بار. من فکر می کنم آن را در جایی که شما زندگی می کنند و یا حتی در آینده بستگی دارد، اما زبان مشترک از زن و شوهر به دلیل آن را به زبان انگلیسی است، انگلیسی است که برای تبدیل شدن به به مرکز رشد می کند. (پیکربندی تاکاهاشی TomoKeiMakoto)متولد در مالزی، و فارغ التحصیل از دانشگاه های استرالیا. برخورد ازدواج (33) و هیرومی همسر خود را زمانی که من در لندن، انگلستان مشغول به کار بود. این به ژاپن در سال 2010 آمد، به کار در بخش خارج از کشور از شرکت ساخت و ساز در ژاپن است.
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher