کانال سخنان حکیمانه در تلگرام

مد کرونیکل

 

من معلم مهد کودک لزوما آرزو کرده بود از ابتدا ندارد. دبیرستان، دوخت و مواد غذایی خوب بود، اما وجود دارد همچنین سازگار با معلم مسئول خواهد بود خوب نیست، اقتصاد خانه نفرت بود.

هنگامی که سالمندان دبیرستان که من فکر کردم آن بود، و می خواهم به کار برای کسانی که علاقه مند به آینده است مورد مطالعه قرار گیرد، من داستان پذیرش توصیه به دانشگاه توکیو Kasei کردم. به نظر می رسد نیز وجود دارد بخشی است که شما در نظر گرفتن شرایط خانواده، اما من فکر کردم، "چرا من؟" او گفت.

در پاسخ به این داستان پیشنهاد، درخواست از طریق تلفن به مدیر معلم مهد کودک در این نزدیکی هست، بازدید به زحمت دبیرستان 1. در آنجا بود دور 1، اما می کنید خسته در همه. کودک با بهره گیری از حد فقط به دنبال حرکت حشرات، Asobuko ...... و اسباب بازی و ابزار کفش. جنبش و چهره یک فرد در افراد مختلف متفاوت است. احساس عمق جهان از کودکان، آن را به فکر می کنم که آن را تبدیل کرده بود "! جالب به عنوان دانشگاهی" در زمانی که شما به خانه.

در طول عمر خود، پدر خود را به نظر می رسد می خواستم به حضور چهار ساله کالج به من، اما گاهی اوقات آن را به پدر و مادر تنها می شود، ما به تاریخ و کالج برود. پس از یادگیری در مورد مراقبت از کودکان به مدت دو سال، اشتغال است من در فوکوشیما محلی تصمیم گرفته بود، اما ما باید به توصیه محل کار فعلی. در شرایطی که قصد ارتباط از خود است، من یک توصیه I نمرات و نه خوب بود، من احساس یک تصادف کنجکاو و یا به جای سرنوشت.

همانطور که به خوبی به عنوان یک اتاق پرستاری مهد کودک، آن را نیز یک مرکز تحقیقاتی بهترین منافع کودک، کیفیت مراقبت از کودکان، برای تخصص از سرپرستان. همچنین می توانید در حالی که عمل تحقیق، آن محل ایده آل بود.

من در آن زمان تازه در معلم مهد کودک من ساخته شده بود فکر می کنم، آن هم برای زنان به ترک کار و ازدواج کرد افزایش تعداد تمام وقت زن خانه دار بسیاری از. از مادر که تمایل "به کودکان فقیر کار است! و سپرده کودک" و هر دو پدر و مادر و کار بوده است، من احساس یک نوع آماده قوی.

این بسیار I دو نان آور است. به عنوان مثال، به اشتراک گذاری کارهای خانه. این داستان قبل از دختر بزرگ متولد شده است، قادر به احساس احساس بی عدالتی وجود دارد، "من احساس می کنم که تنها او در حال انجام است"، و آن را خسته کننده بود.

گفته شده است "شکم من ایستاده ام به دلیل انجام این تا دقیقه از من. من می گویم آن را خودتان دقیقه از من انجام" و از شوهرش را متوجه شده، من شرمنده از کوچکی از ذهن خود بود. این به جای آن به عنوان ارجاع شد "انجام دهد زمانی که کسی که می تواند"، این ایده که شما آن را از آن به بعد بیش از حد نیست.

من فکر می کنم مادر که در حال حاضر به سختی کار در بسیاری از. اما، هر کسی که کار سخت را به شما سفارش بدهند. آیا تا به حال از خودتان پرسیده به شنیدن داستان از مهد کودک فارغ التحصیلی قبلا.

بسیاری از وسایل از کودکان دست ساز مادر از فرزند خود. من واقعا سخت مشغول به کار بود. اما، کودک خود را که از یک بزرگسال صحبت کردن بود که "می خواستم به نوبه خود زمان با من آن زمان ما را به. دستباف تنها شما به خواب نروید تنهایی همیشه." من شوکه شده بود. این به من فکر می کنم که مرکز ثقل است، ممکن است به عنوان یک پدر و مادر به "کار" از احساسات کودکان قرار داده شده است.

پدر و مادر است با این ایده که "این باید باشد"، اغلب خواسته است تا نتیجه وسواس. اما، من فکر می کنم شادی است او Miidaseru لذت ببرید هم اکنون پرورش کودکان، این چیزی است که فرآیند سرگرم. گسترش به عمق تخیل و روابط انسانی در محل کار، که در زندگی از کودکان که راه خود را از رفتن نیست، و به تضاد و یا احساس چیزهایی که با هم، شما همیشه زنده است. من فکر می کنم چیزی که برای یادگیری به منظور به عنوان یک فرد بالغ، این است که به پدر و مادر وجود دارد.



محدود کردن اتاق پرستاری دانشگاه یوکو توکیو Kasei مهد کودک ارشد. در سال 1955 به دنیا آمد. '38 تاریخ پرستاری. علاوه بر نوشتن، سخنرانی در فرزند، حضور در تلویزیون "Sukusukukosodate" مانند (E تله) نیز تعداد زیادی. "حقیقت این پدر و مادر" در کتاب خود. مادر از 2 زنان و مردان.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher